napíšte nám | kontakt | odporučte nás
prihlásenie

O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2007 transformáciou na právnickú osobu za účelom komplexnej starostlivosti o svojich klientov v oblasti poisťovníctva . Ponúkame širokú paletu služieb a našim klientom ponúkame okrem poradenstva aj kompletný servis. Čerpáme z dlhodobých skúseností v oblasti poistenia získaných v jednej z najvýznamnejších poisťovni v Čechách a na Slovensku.

Našou snahou je poskytovanie profesionálnych služieb a odborného poradenstva , čo nám zabezpečuje pravidelné organizovanie školení našich spolupracovníkov a oboznamovaním sa s novinkami na trhu. Vzhľadom k dlhoročným skúsenostiam s elektronickým predajom poistenia a využívaním IT technológií ponúkame pre klientov dojednávanie poistenia cez web aplikácie.

Sme si istí , že v budúcnosti bude čoraz viac klientov využívať možnosť poistenia cez internet a preto už v súčasnosti podnikáme kroky k skvalitneniu našich služieb v dojednávaní tohto poistenia.

Spoločnosť PS Servis , s.r.o. disponuje poistením profesijnej zodpovednosti za škody spôsobené tretím osobám vzťahujúce sa na predmet činnosti „sprostredkovateľská činnosť v oblasti poisťovníctva“, Sme profesionáli v oblasti poistného poradenstva.

created by mandra webdesign 2008